Vypnout okno

RTB

RTB je skvělý způsob, jak efektivně cílit na své potencionální zákazníky. Platíte za relevantní zobrazení reklamy, dostanete se i v menším objemu na prémiové reklamní plochy a to při lepším ROI než s klasickým mediálním plánováním.

RTB

RTB je skvělý způsob, jak efektivně cílit na své potencionální zákazníky. Platíte za relevantní zobrazení reklamy, dostanete se i v menším objemu na prémiové reklamní plochy a to při lepším ROI než s klasickým mediálním plánováním.

Vytvoření strategie

Nejpodstatnější je, komu se reklama zobrazí. Oslovíte vaše předešlé návštěvníky, nebo ty budoucí? A kdo by to měl být? Necílíte na místa zobrazení, ale přímo na své potencionální zákazníky. Se správným publikem vede efektivní využití prémiových reklamních ploch k mnohem vyšším proklikům a kupení konverzí. Tvorba strategie pro prospectingové a remarketingové kampaně musí od začátku vést k maximálnímu čerpání nabízejících se výhod. Důkladně spolu probereme vaše cíle a vymyslíme, jaké nejvhodnější metriky sledovat. Veškeré přípravy, efektivní cílení a maximální dosah už zkušeně zajistíme.

Tvorba grafiky/bannerů

Můžete oslovit tisíce tváří, které o vás stojí, a další tisíce přesvědčit, aby o vás stáli. Musí se hodně dobře vymyslet, jak zaujmout jednotlivá publika. Zvolená strategie určuje i podobu reklamních materiálů. Grafika pro nové návštěvníky žádný dojem při remarketingu neudělá. Každého človíčka musíme oslovit jinak. Pozornost věnujeme i tam, na jakých zařízeních a místech na internetu uživatelé tráví svůj čas. Od toho se odvíjí formáty bannerů, videí a čím dál víc populárnějších Rich media a nativní reklamy. Díky využití nejvhodnějších reklamních ploch a efektnímu cílení minimalizujeme režijní náklady. Dokážeme zajistit specialistu, který váš návrh přenese do grafické podoby a přizpůsobí ji celé škále reklamních formátů.

Nastavení a spuštění

Takové nastavení bývá kumšt. RTB je mladý přírůstek v nákupu displejové reklamy, kde se aukce spustí pouze vaší cílovce. Prospectingové a remarketingové kampaně tak přináší mnohem relevantnější imprese. A to plně automaticky a přehledně. Víte, kde se reklama zobrazí. A kde se zobrazit nemá, to také zařídíme a nastavíme. Necílíme na určitý web, ale tam, kde vám to na internetech přináší největší zisk. Díky partnerství s DSP platformami, jako jsou RTB House, Adform a další, dosahujeme značně vyšších výsledků oproti jiným způsobům nákupu display reklamy.

Optimalizace a správa

Zlaté české ručičky. Pod tento výrok rozhodně spadá správa RTB v naší režii. Díky vysoké automatizaci platforem a bezvadným znalostem technologií máme průběžnou optimalizaci za ty roky v malíčku. Zkušení experti od nás z Unikum dohlížejí, aby se naplno využilo potenciálu těchto kampaní ve váš prospěch. Hlídáme publika, místa zobrazení, a hlavně díky průběžné kontrole v reálném čase dokážeme okamžitě reagovat na jejich vývoj. Cílem zůstává udržovat maximální efektivnost zobrazení za cenu, která se vám vyplácí.

Kontaktujte nás!