Vypnout okno

PPC reklama

PPC reklama umožňuje přesné cílení podle klíčových slov, regionů a dalších charakteristik. Díky tomu dosahuje vyšší účinnosti a přesnějšího cílení než jiné formy reklamy.

PPC reklama

PPC reklama umožňuje přesné cílení podle klíčových slov, regionů a dalších charakteristik. Díky tomu dosahuje vyšší účinnosti a přesnějšího cílení než jiné formy reklamy.

Audit PPC kampaní

Podíváme se na zoubek správnému nastavení vašich kampaní. Jejich význam je klíčový pro efektivní výkon a optimalizaci reklamních systémů. Abyste dosáhli daných výsledků, je potřeba souhry ve výběru relevantních klíčových slov, tvorbě chytlavých reklam, nastavení publik, jejich cílení a správném nabízení cen. Zkontrolujeme stav optimalizace vašich kampaní, důležité náležitosti reklamních účtů a funkčnost měření, která je nezbytná pro správné vyhodnocování. S podporou analytických nástrojů a sledováním nejnovějších trendů se zaměříme na to, aby byly vaše náklady pod kontrolou. Dosáhněte díky našemu auditu optimálního nastavení všech PPC kampaní a zlepšení výkonu.

Konzultace

Kdo dnes nevyužívá inzertních systémů, dává prostor své konkurenci. Jako národ e-shopů máme jednu věc jistou. O pozornost se musí soutěžit, lidé chtějí nakupovat rychle a koho zákazníci nenaleznou na předních místech, nenakoupí u toho nenakoupí. Ptáte se ještě, jestli inzerovat online? Konzultace vám dá odpověď, zdali a jak moc se vám investice do PPC reklamy vyplatí. Máte-li pod palcem řízení reklam sami, dáme vám potřebný feedback pro využití všech jejich možností.

Tvorba PPC kampaně

Jak to provedeme? Musíme nejdřív rozdat karty, s jakými se bude hrát. Ujasnit si strategie a vybrat vhodné typy kampaní. Někdo využije pár slov, jiný potřebuje být viděn a neobejde se bez obrázků a videí. Někteří nechtějí upadnout v zapomnění, a tak je pro ně vhodné být lidem na očích několikrát za den. Po úvodním seznámení s vaší službou nebo produkty přichází na scénu strategie cílení jednotlivých typů kampaní. Protočíme kolečka počítadel návštěvnosti a doručíme požadované konverze. Jednoduše vám vytvoříme bezva kampaně na míru na jakékoli platformě.

Správa PPC kampaní

U PPC kampaní je nutné označit jejich aktivní správu za obrovskou výhodu pro uživatele. Mít možnost manévrovat na poli, kde se spolu střetává snižování ceny se zvyšováním výkonu, nám dává možnost, jak z tohoto souboje vyjít vítězně. Kýžený výsledek si žádá dohled odborníka. My v Unikum pečlivě dohlížíme na vaše kampaně, hlídáme náklady, kontrolujeme výkon, vylepšujeme inzeráty, doplňujeme, testujeme a tvoříme strategie. Naší snahou je také zautomatizovat vše, co se dá. Uspořený čas investujeme do činností vyžadujících mimořádný osobní přístup, jež pro vás mají prioritu a znamenají přidanou hodnotu.

Reporting

Naší povinností je také informovat vás o výsledcích naší práce. Abyste nemuseli tápat v systémech a lovit dílčí čísla, pošleme vám komplexní report o výkonu vašeho e-shopu. Náš plně automatizovaný report vám poskládáme na míru. Můžete se do svých statistik podívat jakýkoliv den v měsíci a uvidíte aktuální čísla. Kromě toho vám jednou měsíčně zašleme slovní report. Táhneme spolu za jeden provaz, a tak je feedback důležitý pro kvalitu naší práce pro vás.

Kontaktujte nás!