Unikum blog

Foto Roman Kálecký Roman Kálecký Project Manager

Předvánoční milníky v online marketingu: Jak připravit eshop tak, aby vám Ježíšek pořádně nadělil

Vánoce jsou z obchodního hlediska jedním z nejdůležitějších období roku a pokud se na ně jako obchodníci dobře připravíte, můžete mít několikanásobně vyšší tržby. Důležité je ovšem začít včas a nepodcenit správné načasování. Podívejte se s námi na tipy, kdy a jak z tohoto období vytěžit co nejvíc.

Číst dále
Foto Jan Javůrek Jan Javůrek Inbound Specialist

5 vánočních SEO tipů pro e-shopy

S končícím létem začínají pomalu pro většinu e-shopů přípravy na Vánoce a jelikož se jako vždy bude jednat o nelítostný boj o co nejvíce zákazníků, je vhodné se na vánoční kampaň dobře připravit. Připravili jsme několik jednoduchých SEO tipů, které by vám mohly přijít vhod.

Číst dále
Foto Jaroslav Capouch Jaroslav Capouch Junior Copywriter

Je čas se připravit na vánoční copy!

Po roce Vánoce, Vánoce, přicházejí… Ano, je to tak. Pobrukujeme si koledy a nezbláznili jsme se. Máme začátek září a ač se zdá, že je klid, již brzy začnou regály supermarketů zdobit čokoládové kolekce se symboly ozdobených stromků, sněhuláků a dárečků. Zaměstnanci v těchto dnech pilně oprašují výzdobu, kontrolují, zdali andělíčci troubící slevy mají pevně přilepená […]

Číst dále
Foto Petr Gyüre Petr Gyüre PPC Specialist

Cíle vstupu na zahraniční trh

Chvilka k zamyšlení. Přemýšleli jsme nad motivací podnikatelů pro vstup na zahraniční trh. Jaké jsou jejich cíle a před jaká rozhodnutí se musí postavit, než svůj plan zrealizují, jsme rozebrali v následujícím článku.

Číst dále
Foto Olga Lešnerová Olga Lešnerová PPC Specialist

Exportní strategie | 3 nástroje Google, které Vám napoví

Expanzi do zahraničí jsme se věnovali již v několika příspěvcích. Znáte však bezplatně dostupné online nástroje, které Vám mohou pomoci s prvotní analýzou cílového trhu? Vybrala jsem tři nejzajímavější, které stojí za pozornost.

Číst dále