Unikum blog

Foto Olga Lešnerová Olga Lešnerová PPC Specialist

Tipy na optimalizaci vánočních kampaní

Přípravy na nejkrásnější svátky v roce jsou v plném proudu. Pokud máte vánoční kampaně nastavené, skvěle! Tím ale práce nekončí, neboť online reklama bude vyžadovat pozornost až do povánočních výprodejů. Buďte připraveni i na to!

Číst dále
Foto Olga Lešnerová Olga Lešnerová PPC Specialist

Mobilní kampaně (nejen) před Vánoci

Přípravu PPC kampaní na předvánoční období není radno podceňovat. Sezóna je už koncem října v plném proudu, a tak je správné načasování velmi důležité. Co si tedy při optimalizaci kampaní pohlídat?

Číst dále
Foto Kristýna Andrýsová Kristýna Andrýsová Project Manager

Vánoční výzdoba na sociálních sítích

Taky už to cítíte? Teplé ponožky na nohou, vůni cukroví a svařák na jazyku? A vidíte? Všechny bannery a vánoční reklamy, videa a spoty. No a co teprve ty na sociálních sítích? Každý den na očích nejen vás, ale i milionů dalších uživatelů.

Číst dále
Foto Roman Kálecký Roman Kálecký Project Manager

Předvánoční milníky v online marketingu: Jak připravit eshop tak, aby vám Ježíšek pořádně nadělil

Vánoce jsou z obchodního hlediska jedním z nejdůležitějších období roku a pokud se na ně jako obchodníci dobře připravíte, můžete mít několikanásobně vyšší tržby. Důležité je ovšem začít včas a nepodcenit správné načasování. Podívejte se s námi na tipy, kdy a jak z tohoto období vytěžit co nejvíc.

Číst dále
Foto Jan Javůrek Jan Javůrek Inbound Specialist

5 vánočních SEO tipů pro e-shopy

S končícím létem začínají pomalu pro většinu e-shopů přípravy na Vánoce a jelikož se jako vždy bude jednat o nelítostný boj o co nejvíce zákazníků, je vhodné se na vánoční kampaň dobře připravit. Připravili jsme několik jednoduchých SEO tipů, které by vám mohly přijít vhod.

Číst dále