Unikum blog

Foto Kamila Martínková Kamila Martínková

Jak zvýšit návštěvnost restaurace díky online marketingu I.

Jak zvýšit povědomí a návštěvnost restaurace se dozvíte v novém blogu. Můžete se těšit, že na toto téma si pro vás připravíme ještě další blogy a v nich nepřeberné množství rad, jak vylepšit online prezentaci vaší restaurace, kavárny či baru.

Číst dále
Foto Mária Izakovičová Mária Izakovičová PPC Specialist

Ako zvýšiť engagement rate boostu bez nutnosti vytvorenia videa?

Vysoký engagement rate za nízku cenu. Otestovali sme pre vás niekoľko kreatív reklám a prinášame nápad na to, ako ho získať!

Číst dále
Foto Jan Javůrek Jan Javůrek Inbound Specialist

Nové SEO nástroje pro analýzu konkurence: Serpstat a Rankedy

V tomto článku bych vám rád představil dva SEO nástroje, které můžou být kvalitní náhradou za oblíbený Ahrefs, což ocení především vaše peněženka – levnější z nástrojů, Serpstat, začíná již na 19 USD za měsíc. Pokud vlastníte menší web a rádi byste měli přehled o jeho vývoji v oblasti SEO a tom, jak si stojí […]

Číst dále
Foto Kristýna Andrýsová Kristýna Andrýsová Project Manager

Alkohol v reklamě: možnosti a omezení

Prodáváte alkohol a máte zájem podpořit svůj business pomocí on-line marketingu? Pak byste měli vědět, že vaše odvětví skýtá určitá úskalí, na která je při tvorbě marketingové strategie třeba myslet. Pojďte se s námi podívat, jak můžete v digitálním světě inzerovat, aniž by byla vaše reklama pozastavena kvůli nevhodnému obsahu.

Číst dále
Foto Petr Gyüre Petr Gyüre PPC Specialist

Tvorba kombinovaných přehledů

Koukáte neustále do čísel v Google Ads a Analytics, ale jakoby Vám spolu nehráli stejnou notu? Je potřeba začít sledovat data komplexně na úrovni celého Eshopu, na toto téma se rozepsal náš specialista Petr.

Číst dále