Vypnout okno

Google Analytics - pravidelný reporting

Webová analytika odhalí vaše slabá a silná místa webové prezentace. Umožní vám zjistit, co se na vašich stránkách děje a jaké úpravy vám pomohou ke zvýšení efektivnosti.

Google Analytics - pravidelný reporting

Webová analytika odhalí vaše slabá a silná místa webové prezentace. Umožní vám zjistit, co se na vašich stránkách děje a jaké úpravy vám pomohou ke zvýšení efektivnosti.

S čím vám dokážeme pomoct

Webová analytika je základem online marketingu. Pomocí webové analytiky můžete poznat své zákazníky, jejich chování na webových stránkách či vyhodnocovat vaše online kampaně. Webová analytika vám tak umožní provádět strategická a obchodní rozhodnutí, která budou založena na reálných uživatelských datech.Webová analytika je založena na datech a porozumění návštěvníkům, ne na základě vašich dojmů. Budete tak moc přesně měřit a vyhodnocovat efektivitu reklamních kampaní, pochopit chování návštěvníků a testovat nový obsah a funkce vašich webových stránek. Budete mít dokonalý přehled o dění v online marketingu.

Webová analytika od nás

V rámci webové analytiky se postaráme o:

  • Kompletní nastavení Google Analytics. Zajistíme, aby měřící kód byl správně nasazen na webové stránky a nedocházelo tak ke zkreslenému měření, které by mohlo způsobit chybné závěry.
  • Analýza návštěvnosti a chování uživatelů na webových stránkách. Zjistíme, jak se uživatelé na vašich stránkách pohybují, a identifikujeme veškerá problematická místa.
  • Návrh optimalizačních opatření. Na základě důkladné analýzy navrhneme úpravy reklamních kampaní a webových stránek tak, abyste nevynakládali své prostředky neefektivně. To nám umožní zvýšit výkonnost vašich stránek.
  • Testování nového obsahu a funkcí webových stránek. Odhalíme nedostatky v použitelnosti a uživatelské přívětivosti vašich webových stránek, které nemusí být na první pohled zřejmé. Na základě reálného chování uživatelů vám doporučíme, jak vylepšit webovou prezentaci.

Proč spolupracovat s námi?

  • Máme zkušenosti. Naši analytici se neustále vzdělávají a o webovou analytiku se starají u řady klientů.
  • Sledujeme novinky a nejnovější trendy. Budeme vás o nich informovat a aplikovat je na vašich webových stránkách.
  • Poskytneme vám pravidelný report. Budete přesně vědět, kolik stojí naše práce a jaké efekty vám přináší.
  • Máte speciální požadavky? Přizpůsobíme se jim.

Máte zájem o webovou analytiku?

Rádi vám pomůžeme k lepším výsledkům. Pošlete nám nezávaznou poptávku a my vás budeme kontaktovat.

Mám zájem o nezávaznou poptávku