Unikum blog

Foto Petr Gyüre Petr Gyüre PPC Specialist

Tvorba kombinovaných přehledů

Koukáte neustále do čísel v Google Ads a Analytics, ale jakoby Vám spolu nehráli stejnou notu? Je potřeba začít sledovat data komplexně na úrovni celého Eshopu, na toto téma se rozepsal náš specialista Petr.

Číst dále
Foto Jan Javůrek Jan Javůrek Inbound Specialist

Záměr vyhledávání – Pochopte, co uživatelé vážně hledají

Možná pořád dokola slýcháte velice častou radu, že jednou z nejzákladnějších věcí, kterou vaše SEO potřebuje je tvorba kvalitního obsahu. To je samozřejmě pravda a ruku v ruce s kvalitou obsahu jde také jeho relevance pro uživatele.

Číst dále
Foto Olga Lešnerová Olga Lešnerová PPC Specialist

Tipy na optimalizaci vánočních kampaní

Přípravy na nejkrásnější svátky v roce jsou v plném proudu. Pokud máte vánoční kampaně nastavené, skvěle! Tím ale práce nekončí, neboť online reklama bude vyžadovat pozornost až do povánočních výprodejů. Buďte připraveni i na to!

Číst dále
Foto Olga Lešnerová Olga Lešnerová PPC Specialist

Mobilní kampaně (nejen) před Vánoci

Přípravu PPC kampaní na předvánoční období není radno podceňovat. Sezóna je už koncem října v plném proudu, a tak je správné načasování velmi důležité. Co si tedy při optimalizaci kampaní pohlídat?

Číst dále
Foto Kristýna Andrýsová Kristýna Andrýsová Project Manager

Vánoční výzdoba na sociálních sítích

Taky už to cítíte? Teplé ponožky na nohou, vůni cukroví a svařák na jazyku? A vidíte? Všechny bannery a vánoční reklamy, videa a spoty. No a co teprve ty na sociálních sítích? Každý den na očích nejen vás, ale i milionů dalších uživatelů.

Číst dále