Unikum blog

Autor: Petr Gyüre

Foto Petr Gyüre Petr Gyüre PPC Specialist

Marketing v zahraničí: Co zvážit při expanzi do neznámých krajin

S oblibou pomáháme našim klientům rozšiřovat jejich podnikání za hranice České Republiky. Na této cestě jsme získali mnoho praktických zkušeností, které nám pomáhají naplnit jejich cíle a dále je rozvíjet. Chceme se s Vámi podělit o několik bodů, které stojí za zvážení při otázkách ohledně expanze.

Číst dále
Foto Petr Gyüre Petr Gyüre PPC Specialist

Automatizace správy a kontroly účtu

V rámci běžné praxe dospěje každý správce účtu k momentu, kdy začíná více času trávit kontrolou aktivních kampaní a reportováním výsledků, a to jak pro vlastní potřeby, tak pro potřeby klienta v případě agenturní činnosti. V tomto článku bych se s Vámi chtěl podělit o několik užitečných tipů, které Vám pomohou ušetřit čas věnovaný těmto kontrolám, […]

Číst dále
Foto Petr Gyüre Petr Gyüre PPC Specialist

Tým Unikum na PPC Restart 2017

Stejně jako další velké e-commerce konference jsme nemohli zmeškat ani PPC Restart. Ten byl plný zajímavých témat a novinek z různých oblastí online marketingu, rad a tipů jak lépe pracovat se základními nástroji jako je například Google AdWords Editor, nebo jak zlepšit správnou interpretaci dat a interní procesy v týmu.

Číst dále
Foto Petr Gyüre Petr Gyüre PPC Specialist

Získali jsme status Certifikované agentury od společnosti BING!

V rámci neustále se vyvíjejícího e-commerce a rostoucích požadavků na odborné znalosti marketingových specialistů, klademe stále větší důraz na vzdělávání našich PPCčkařů. Rozhodli jsme se tedy pro získání certifikace online reklamního systému Bing, abychom potvrdili svou odbornou znalost v rozličných oblastech e-marketingu, kterou naši klienti očekávají.

Číst dále
Foto Petr Gyüre Petr Gyüre PPC Specialist

Automatizace AdWords účtu – Must Have skripty

Kontrola AdWords účtů je každodenní rutinou všech PPC specialistů. Naštěstí jsme schopni si část běžné kontroly účtů usnadnit automatizací pomocí skriptů. Na následujících řádcích si představíme několik skriptů, které řadíme do kategorie Must Have.

Číst dále