Unikum blog

Autor: Ondřej Götthans

Foto Ondřej Götthans Ondřej Götthans CEO

Dynamic Product Ads: efektivní řešení pro váš byznys

Dynamic Product Ads (DPA) představuje reklamní platformu, která umožňuje inzerovat zboží na Facebooku a Instagramu na základě pochopení předchozího chování uživatelů. Co od ní můžete očekávat a jaké výsledky přinesl jedničce mezi sneakers e-shopy Footshopu? Čtěte dál!

Číst dále
Foto Ondřej Götthans Ondřej Götthans CEO

Skript, který vám ušetří hodiny práce

Nepoužívate-li v PPC reklamě skripty, okrádáte se o váš cenný čas, a tím i peníze. Nepoužívá-li vaše agentura skripty, můžete to brát jako signál toho, že se o vaše kampaně nestará s pečlivostí, jak by mohla a měla. Těchto agentur není málo, a to ani mezi zavedenými agenturami. Přestože se o skriptech hodně mluví a píše, praxe je bohužel zcela odlišná.

Číst dále
Foto Ondřej Götthans Ondřej Götthans CEO

10 miliard dotazů měsíčně je Google položeno hlasem (TZ)

Z redakce FeedIT jsme byli požádáni, abychom se vyjádřili k rostoucímu objemu hlasového vyhledávání na mobilních zařízení. Celé znění tiskové zprávy naleznete níže.

Číst dále
Foto Ondřej Götthans Ondřej Götthans CEO

Rozhodujete se racionálně při práci s PNO?

John Wanamaker (1838-1922), známý americký obchodník, kdysi napsal: „Half the money I spend on advertising is wasted; the trouble is I don’t know which half.“ Jenže marketing je také o dosahování výsledků, a to ať už finančních, nebo jiných. V online marketingu to platí dvojnásob, u výkonnostního trojnásob. Poměrně snadná měřitelnost výkonnostního marketingu nám usnadňuje rozhodování, jak marketingový rozpočet rozložit co nejefektivněji mezi jednotlivá média. Rozhodujeme se však racionálně?

Číst dále