Unikum blog

Foto Veronika Valentová Veronika Valentová Marketing Specialist

Nový a vylepšený AdWords Editor 12

AdWords Editor je bezplatný nástroj od Googlu, který nám umožňuje správu rozsáhlých účtu, tvorbu hromadných změn (i v offline režimu), které po vytvoření odešleme do internetového AdWords účtu. Na konci letošního června zveřejnil Google aktualizovanou verzi AdWords editoru – AdWords Editor 12. V tomto článku se budeme věnovat nejzajímavějším změnám.

Číst dále
Foto Jana Dzuričková Jana Dzuričková SEO Specialist

SEO Restart 2017 – menej teórie, viac praxe

Od ďalšieho ročníka konferencie SEO Restart 2017 sme mali očakávať menej teórie a viac praxe, ako to sľuboval jej hlavný claim. Zvučné mená speakerov, program nabitý zaujímavými témami a taktovka v ruke energického Filipa Podstavca mali byť zárukou dodržania sľubu. Konferenciu sme si nenechali ujsť a niekoľko vybraných tém ponúkame na nasledovných riadkoch.

Číst dále
Foto Petr Gyüre Petr Gyüre

Automatizace AdWords účtu – Must Have skripty

Kontrola AdWords účtů je každodenní rutinou všech PPC specialistů. Naštěstí jsme schopni si část běžné kontroly účtů usnadnit automatizací pomocí skriptů. Na následujících řádcích si představíme několik skriptů, které řadíme do kategorie Must Have.

Číst dále
Foto Michal Štikar Michal Štikar

Podrobnější statistiky skóre kvality v Google AdWords

Novinky a změny v nástrojích, se kterými pracujeme jsou poměrně časté. Asi tou nejčerstvější týkající se rozhraní AdWords je změna, o které informoval Google nedávno na svém blogu. Nyní nalezneme v Google AdWords lepší přehledy o skóre kvality jednotlivých klíčových slov.

Číst dále
Foto Veronika Kurucová Veronika Kurucová Marketing Specialist

Užitočné „features“ nástroja PPC Bee

V poslednej dobe u PPCčkárov rastie obľuba používania nástrojov na automatickú tvorbu produktových kampaní. S nástrojom PPC Bee sme sa už zoznámili. Preto by bolo vhodné priblížiť si zopár veľmi užitočných funkcií tohto nástroja.

Číst dále