Unikum blog

Foto Roman Kálecký Roman Kálecký Project Manager

Black Friday – Jak se připravit na předvánoční nákupní šílenství?

Černý pátek letos připadá na 24. listopad. Jedná se o marketingovou akci, která každoročně hýbe tržbami kamenných i internetových obchodů od půlnoci po Dni díkuvzdání. Obchodníci lákají na slevy a zákazníci si je rozhodně nenechají ujít. Pojďme se společně podívat na pár tipů, jak se svézt na vlně dne, který startuje předvánoční nákupní horečku!

Číst dále
Foto Karin Lacková Karin Lacková Office Assistant

Nezabúdajte na svojich zamestnancov – päť krokov k úspešnému teambuildingu

Kľúčom k produktívnym zamestnancom už dávno nie je len finančná motivácia. Pre spokojnosť zamestnanca sú podstatné aj firemné benefity, samotné pracovné prostredie a atmosféra v kolektíve. Vzťahy medzi zamestnancami do veľkej miery určujú, či je zamestnanec v práci šťastný.

Číst dále
Foto Jana Dzuričková Jana Dzuričková Inbound Team Leader

11. ročník affiliate konferencie: ViVnetworks ani tentokrát nesklamal!

Affiliate marketing patrí medzi čoraz viac obľúbené nástroje linkbuildingu a získava si svoje pevné miesto nielen na českom trhu. A kde inde by ste mohli spojiť nadšených inzerentov a partnerov, ak nie na ďalšom, v poradí už 11. ročníku affiliate konferencie ViVnetworks? Samozrejme sme na ňom nemohli chýbať ani my z Unikum.

Číst dále
Foto Petr Gyüre Petr Gyüre PPC Specialist

Tým Unikum na PPC Restart 2017

Stejně jako další velké e-commerce konference jsme nemohli zmeškat ani PPC Restart. Ten byl plný zajímavých témat a novinek z různých oblastí online marketingu, rad a tipů jak lépe pracovat se základními nástroji jako je například Google AdWords Editor, nebo jak zlepšit správnou interpretaci dat a interní procesy v týmu.

Číst dále
Foto Kristýna Andrýsová Kristýna Andrýsová Project Specialist

Google Digital Sales aneb vzděláváme své prodejce

Nemáte důvěru k obchodním zástupcům a prodejcům, kteří vám nabízí digitální řešení propagace vašeho podnikání, ale nikdy nenakoukli do zákulisí AdWords nebo Analytics? U nás takové obavy mít nemusíte.

Číst dále